Klinika Urody & SPA
Team Beauty

SKUTECZNA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Zabiegi na usta. Powiększanie i modelowanie ust

Zabiegi na usta. Powiększanie i modelowanie ust

Nieestetyczny wygląd ust może mieć wiele przyczyn. Oprócz czynników, na które klienci nie mają wpływu może to być również działanie promieni słonecznych czy ekspozycja na wiatr.
Często klienci decydują się na powiększenie ust również gdy ich usta nie są wystarczająco nawilżone co powoduje pękanie ust lub niejednorodny kontur ust.
powiększanie i modelowanie ust

Kto może poddać się powiększaniu i modelowaniu ust?

Jeśli chodzi o usta, to wiele osób marzy o tym, aby były one pełniejsze i bardziej seksowne. Z pomocą przychodzi w takim wypadku kwas hialuronowy, który jest coraz częściej stosowany do powiększania ust.

Na początku warto wiedzieć, że kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, odpowiedzialna za nawilżenie i elastyczność skóry. Dlatego też, stosując go do powiększania ust, możemy mieć pewność, że efekt będzie naturalny i trwały..

Powiększanie i modelowanie czerwieni wargowej to zabieg skierowany do osób, które nie są zadowolone z kształtu, struktury lub wielkości ust. Najczęściej wykonywany jest wśród klientów mających znaczną asymetrię warg lub usta o małej objętości nieadekwatne proporcjami do pozostałych elementów twarzy

Zabiegi na rozwiązanie Problemu kosmetycznego

Twoje problemy kosmetologiczne rozwiążemy w Klinice Urody & SPA Team Beauty.