Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Cellulit

Cellulit

Cellulit (znany również jako „ skórka skórki pomarańczowej ”) to niezapalna zmiana w tkance tłuszczowej pod skórą, która powoduje widoczne wgniecenia, głównie na pośladkach i udach. Cellulit występuje prawie wyłącznie u kobiet.

Cellulit to jeden z najczęstszych problemów urody: chociaż skórka pomarańczowa nie ma bezpośredniego wpływu na zdrowie, wiele kobiet postrzega go jako wadę urody. W skrajnych przypadkach z negatywnym wpływem na psychikę. Najpóźniej we wczesnej dorosłości u większości kobiet pojawiają się wgniecenia na udach i pośladkach: ponad 90 procent wykazuje wyraźne oznaki cellulitu.

Problem cellulit Cellulit
Jednak różne metody leczenia, takie jak VelaShape, karboksyterapia, presoterapia czy fala uderzeniowa, mogą osiągnąć znaczący sukces w leczeniu cellulitu

Kto może poddać się leczeniu cellulitu?

Istnieją trzy stopnie nasilenia cellulitu :

Podczas gdy wgniecenia w cellulicie poziomu 1 można zobaczyć tylko w tak zwanym teście szczypania, na poziomie 2 są one wyraźnie widoczne nawet podczas stania.

W końcu niekochane wgniecenia cellulitu poziomu 3 są również zauważalne podczas leżenia.

W zasadzie wszystkie kobiety dotknięte cellulitem mogą poddać się jednemu z przedstawionych zabiegów. Jednak w zależności od nasilenia cellulitu przydatne mogą być różne procedury.

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację

(+48) 503-185-546