Klinika Urody & SPA
Team Beauty

SKUTECZNA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Cellulit

Cellulit

Cellulit to jeden z największych problemów, z którymi borykają się kobiety na całym świecie. Choć jest to problem estetyczny, to jednak jego skutki mogą być bardzo negatywne dla samopoczucia. Dlatego też, coraz częściej kobiety decydują się na zabiegi kosmetyczne, które mają na celu pozbycie się cellulitu. 

Jednak niezależnie od diety i aktywności fizycznej, cellulit może być trudny do usunięcia. Dlatego też, coraz częściej kobiety decydują się na zabiegi kosmetyczne, takie jak mezoterapia, liposukcja ultradźwiękowa czy endermologia. Te zabiegi pozwalają na skuteczne pozbycie się cellulitu i poprawę wyglądu skóry.

Cellulit (znany również jako „ skórka skórki pomarańczowej ”) to niezapalna zmiana w tkance tłuszczowej pod skórą, która powoduje widoczne wgniecenia, głównie na pośladkach i udach. Cellulit występuje prawie wyłącznie u kobiet.

Cellulit to jeden z najczęstszych problemów urody: chociaż skórka pomarańczowa nie ma bezpośredniego wpływu na zdrowie, wiele kobiet postrzega go jako wadę urody. W skrajnych przypadkach z negatywnym wpływem na psychikę. Najpóźniej we wczesnej dorosłości u większości kobiet pojawiają się wgniecenia na udach i pośladkach: ponad 90 procent wykazuje wyraźne oznaki cellulitu.

cellulit,zabiegi klinika urody spa team beauty - warszawa

Jednak różne metody leczenia, takie jak VelaShape, karboksyterapia, presoterapia czy fala uderzeniowa, mogą osiągnąć znaczący sukces w leczeniu cellulitu

Kto może poddać się leczeniu cellulitu?

Istnieją trzy stopnie nasilenia cellulitu :

Podczas gdy wgniecenia w cellulicie poziomu 1 można zobaczyć tylko w tak zwanym teście szczypania, na poziomie 2 są one wyraźnie widoczne nawet podczas stania.

W końcu niekochane wgniecenia cellulitu poziomu 3 są również zauważalne podczas leżenia.

W zasadzie wszystkie kobiety dotknięte cellulitem mogą poddać się jednemu z przedstawionych zabiegów. Jednak w zależności od nasilenia cellulitu przydatne mogą być różne procedury.