Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Mezoterapia skóry głowy i włosów.

METODA NA WYPADANIE I WZMOCNIENIE WŁOŚÓW

Mezoterapia skóry głowy i włosów.

Popularnym zabiegiem medycyny estetycznej jest mezoterapia. Występuje ona w dwóch odmianach: mezoterapia igłowa oraz bezigłowa. Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Zdecydowanie mezoterapia skóry głowy hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych.
mezoterapia skóry głowy

Jeśli jesteś kimś, kto kiedykolwiek doświadczył wypadania włosów lub nadmiernego wypadania włosów, zdecydowanie mezoterapia skóry głowy będzie pomocna. Ponieważ mezoterapia jest obecnie stosowana do leczenia wypadania włosów oraz usuwania tłuszczu, redukcji cellulitu, blaknięcia zmarszczek, napinania luźnej skóry. Mezoterapia skóry głowy jest obecnie dość powszechnym zabiegiem. Mówiąc prościej, mezoterapia to metoda leczenia polegająca na wstrzykiwaniu w skórę głowy witamin, minerałów i koktajli aminokwasowych niezbędnych do wzrostu włosów. Odżywia mieszki włosowe, aby łatwo osadziły się we włosach, pogrubiając w ten sposób cienkie włosy, zatrzymując wypadanie i wzmacniając włosy.

Mezoterapia to technika polegająca na podawaniu maleńkich kropli zastrzyków na całej skórze głowy. Dostępnych jest wiele różnych koktajli zastrzyków, które zwykle są ekstraktami roślinnymi, które składają się z czynnika wzrostu roślinnych komórek macierzystych, co sprzyja wzrost włosów ”. Jeśli brzmi to trochę przerażająco, nie musisz się martwić! Chociaż w grę wchodzą zastrzyki, wstrzykuje się tylko dobro – witaminy i minerały – które są wymagane do wzrostu i rozwoju włosów.
Warto wiedzieć że mezoterapia skóry głowy kontroluje mikrostan zapalny wokół mieszków włosowych, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów . Kontrolując mikrostany, udaje się zatrzymać wypadanie włosów. wraz z innymi witaminami, a czasami medycznie przepisanymi sposobami na wypadanie włosów, zabieg spowalnia wypadanie włosów i zapobiega ich wypadaniu.” Jeśli naprawdę chcesz zająć się tutaj technicznymi zagadnieniami, sama procedura polega na wstrzyknięciu bogatej w składniki odżywcze cieczy do mezodermy skóry głowy. Do zabiegu używa się zazwyczaj specjalnego pistoletu do mezoterapii, który służy do wstrzykiwania koktajlu w skórę głowy. Na szczęście, ponieważ płyn zawiera materiały przyjazne tkankom, procedura jest również ogólnie uważana za bezpieczną, ponieważ zwykle nie powoduje reakcji alergicznych. Potrzebujesz około ośmiu posiedzeń z tygodniowymi odstępami, aby zobaczyć wyniki, ale kiedy to zrobisz — zdecydowanie warto!
Zabieg mezoterapii skóry głowy wykonasz w Klinika Urody & SPA Team Beauty ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17 02-758 Warszawa tel. (22) 623-81-11 tel. (+48) 503-185-546 recepcja@teambeauty.pl
error: Alert: Wybór treści jest wyłączony!!