Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który można nazwać alternatywą wobec klasycznej mezoterapii igłowej,
mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Trój-etapowy zabieg pielęgnacyjny – w zależności od użytych preparatów może mieć działanie odmładzające, nawilżające, regenerujące, ujędrniające.

Wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą głowicy wykorzystującej fale ultradźwiękowe. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło wnika głębiej w tkankę, poprawiając przepływ krwi i limfy, metabolizm oraz regenerację komórek. Pobudzone zostają również fibroblasty do produkcji kolagenu.

Stymulowanie mięśni twarzy – elektrostymulacja. Urządzenie wykorzystuje prąd o niskim natężeniu, który powoduje skurcz mięśni podskórnych. W rezultacie następuje poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry, poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry.

Uspakajający masaż głowicą chłodząca, która łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, zmniejsza obrzęki, zamyka pory.

mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa


to zabieg, który można nazwać alternatywą wobec klasycznej mezoterapii igłowej, w trakcie której pod skórę, za pomocą tysięcy mikronakłuć, wprowadzane są substancje aktywne. Formuła zabiegu z użyciem igieł – choć jest on bardzo skuteczny – może jednak odstraszać co bardziej wrażliwe osoby. Mezoterapia bezigłowa również daje świetne efekty, ale w jej trakcie nie ma potrzeby nakłuwania skóry.

Informacje

Czas 45-70 minut

Ilość: zabiegi wykonujemy w serii 5-10 zabiegów w odstępach 5-7 dni. Zabiegi podtrzymujące efekty wykonujemy co 3-6 miesięcy.

Efekty

Po zabiegu następuje zmniejszenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie kolorytu skóry, złagodzenie zmęczenia, zmniejszenie obrzęków na twarzy, głębokie nawilżenie, zagęszczenie skóry i zmniejszenie zmarszczek.

Wskazania

  • Ultradźwięki są wskazane dla skóry suchej, złuszczającej się, niedotlenionej, wiotkiej, poszarzałej, z objawami zmęczenia i pierwszymi zmarszczkami, a także trądzikowej.

Przeciwwskazania

  • Ciąża
  • Stany zapalne skóry
  • Choroby serca,rozrusznik serca
  • Metalowe elementy w miejscu wykonywania zabiegu.
  • Nowotwory aktywne