social fb  social instagram

Twój problem

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Vela Shape III

VelaShape III wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

 

W dzisiejszych czasach walka o wymarzony kształt ciała wsparta być może wieloma profesjonalnymi zabiegami wykonywanymi z użyciem profesjonalnych urządzeń.
 
VelaShape III to najnowsze urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, redukcji obwodu ciała oraz likwidacji cellulitu.
 
Połączono w nim najnowsze rozwiązania techniczne i 10-letnie doświadczenie z milionów zabiegów wykonywanych na urządzeniach trzech wcześniejszych generacji VelaShape na całym świecie. Skuteczność tego urządzenia w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu została potwierdzona przez FDA, czyli amerykańską agencję rządową do Spraw Zdrowia. Ponadto w 2013 roku VelaShape III dostał nagrodę kongresu Anti-Aging Medicine European Congress (AMEC) dla najlepszego aparatu do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. To tylko potwierdza fakt, że walka ze zbędnymi kilogramami czy usuwanie cellulitu z użyciem Vela Shape III przynieść może naprawdę spektakularne efekty.
 
VelaShape III jest urządzeniem łączącym w sobie technologie elos (synergia światła i prądu) oraz delikatny masaż mechaniczny i podciśnieniowy.
 
System jest zaprojektowany tak, aby w bezpieczny sposób łączyć w sobie poniższe technologie:
  • podczerwień (IR)
  • bipolarny prąd częstotliwości radiowej (RF)
  • masaż podciśnieniowy (podciśnienie z, bądź bez rolek masujących)
W trakcie zabiegu dochodzi do wielokrotnego punktowego podgrzania obszaru zabiegowego. Dzięki podciśnieniu ma miejsce wciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody. Dodatkowo podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany pomiędzy elektrody fałd skóry była w tkance tłuszczowej jak największa.
 
Z uwagi na fakt, iż tkanka tłuszczowa chłodzi się znacznie wolniej od pozostałych tkanek następuje w niej kumulacja ciepła i niszczenie adipocytów. Po zakończeniu procesu grzania, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane.
 
Swoją skuteczność VelaShape III zawdzięcza również zastosowaniu po raz pierwszy na świecie inteligentnego systemu SMART RFTM wykorzystującego zamkniętą pętlę RF do mierzenia impedancji tkanki pacjenta, co pozwoliło na zredukowanie liczby osób u których dotychczas nie obserwowano niszczenia adipocytów.
 
VelaShape III posiada dwie głowice: VSmooth i VContour, które umożliwiają wykonywanie zabiegów na różnych obszarach ciała (talia i brzuch, uda, pośladki, ramiona), łącznie z twarzą (podbródek, owal twarzy). Zmniejszenie obwodu ciała widoczne jest już po pierwszym zabiegu po upływie około 2 tygodni. Stopniowa poprawa sylwetki następuje do 3 miesięcy po zabiegu.
 
vela shape IIIPrzebieg zabiegu
 
Masaż, za pośrednictwem odpowiednio dobranej, w zależności od okolicy i problemu, głowicy, odbywa się po aplikacji specjalnego balsamu. Skóra pacjenta w zależności od indywidualnej tolerancji podgrzewana jest to temperatury 41-43°C, która stale jest monitorowana za pośrednictwem umieszczonego w głowicy czytnika temperatury. W trakcie zabiegu klient odczuwa różnie nasilone odczucie ciepła.
 
 
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona, mogą pojawić się wybroczyny i siniaki.
 

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Ostatnio dodane

Lokalizacja

Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
 

Obserwuj nas na:

social instagram

social fb

 

Biuro handlowe

ul. Powstania Styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
Nr rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001 

Kontakt

tel. (22) 623-81-11 
tel. (+48) 503-185-546
 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie