social fb  social instagram

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Regulamin

 KLINIKA URODY & SPA TEAM BEAUTY zastrzega, że cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy informacjami zamieszczonymi w cenniku, a uzyskanymi bezpośrednio w KLINICE URODY & SPA TEAM BEAUTY, wiążące dla stron są indywidualne ustalenia uzyskane w KLINICE.
 
 Klienci Kliniki Urody są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem świadczenia usług przed rozpoczęciem zabiegu oraz do przestrzegania jego postanowień. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.
 
 Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z oferty gabinetu kosmetycznego wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, którzy biorą za nie pełną odpowiedzialność, podpisując stosowne oświadczenie.
 
 Rabaty zawarte w cenniku nie łączą się z innymi promocjami.
 
 Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Kliniki do potrzeb Klienta, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie.
 
 Uprzejmie prosimy o przybycie 10 min przed umówioną wizytą. Każde spóźnienie skutkuje skróceniem zabiegu lub jego nie wykonaniem.
 
 W razie nieprzybycia i nieodwołania zabiegu wykupionego w serii z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem, zabieg podlega unieważnieniu bez możliwości zwrotu kosztów.
 
 Klinika zastrzega sobie prawo do odwołania zabiegu z jednoczesną zmianą terminu rezerwacji lub możliwością umówienia nowego terminu w późniejszym okresie, o czym klienci zostaną wcześniej poinformowani. W przypadku nagłych i niezależnych od pracownika gabinetu tj: brak prądu, wody, niespodziewana choroba. W związku ze zmianą terminu zabiegu klientka lub klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie najbliższy wolny termin na zabieg. 
 
 Przed przystąpieniem do świadczenia usług pracownik przeprowadza z Klientką/Klientem wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu oraz ustalenia zaleceń pozabiegowych. Personel Kliniki w uzasadnionych wypadkach zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu.
 
 Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Kliniki są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników. Podczas wykonywanych zabiegów uprasza się klientów o zachowanie ciszy.
 
 Klienci powinni zgłaszać reklamacje niezwłocznie po wystąpieniu niepożądanych objawów, nie później niż w terminie 3 dni od daty wykonania zabiegu. W późniejszym terminie reklamacja nie będzie uwzględniana.
 
 Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w okresie 14 dni od daty wpływu reklamacji do gabinetu. Za pozytywne rozpatrzenie reklamacji uznaje się naprawę wady lub w przypadku gdy naprawa jest niemożliwa zwrot pieniędzy.
 
 Ewentualne skargi, wnioski i reklamacje należy kierować do właściciela Kliniki osobiście lub emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korespondencyjnie na adres: Klinika Urody & SPA Team Beauty 02-758 Warszawa ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17 Ewentualne zastrzeżenia złożone innym osobom lub w inny sposób mogą nie zostać rozpatrzone.
 
 
Zasady realizowania kart upominkowych:
  • karta upominkowa nie podlega wymianie na gotówkę i nie wydajemy z niej reszty
  • kartę upominkową wykorzystać można na dowolnie wybrane usługi gabinetu, nie ma możliwości wymiany bonu na produkty
  • karty upominkowe należy wykorzystać jednorazowo, przy okazji jednej wizyty.
  • data ważności to 3 miesiące od daty zakupu
 
  • osoba obdarowana dokonać może dopłaty do posiadanego bonu jeżeli skorzystać chce z szerszej gamy usług, droższych zabiegów
  • karta upominkowa upoważnia do skorzystania z usługi w Klinice Urody & SPA Team Beauty zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem i wartością posiadanego bonu.
 
 
W sprawach nieuregulowanych w regulaminie rozstrzygają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Nasza  Klinika zmieniła lokalizację! Od 01.07 znajdujemy się pod nowym adresem: 

02-758 Warszawa, ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17

ZAPRASZAMY

Lokalizacja

Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
 

Obserwuj nas na:

social instagram

social fb

 

Biuro handlowe

ul. Powstania Styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
Nr rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001 

Kontakt

tel. (22) 623-81-11 
tel. (+48) 503-185-546
 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie