Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Usuwanie rumienia, przebarwień, zamykanie naczynek laserem

Usuwanie rumienia, przebarwień, zamykanie naczynek laserem

usuwanie rumienia, przebarwień, zamykanie naczynek laserem

Rumień to jeden z najczęściej spotykanych objawów dermatologicznych. Polega na miejscowym zaczerwienieniu skóry, do którego może dojść na skutek działania różnych czynników (podrażnienie, stan zapalny). Rumień dotyka głównie delikatną skórę twarzy i ma ona podłoże naczyniowe. Obejmuje przeważnie policzki, brodę i nos.

Rumień powstaje na skutek gwałtownego rozszerzenia naczynek krwionośnych i szybszego przepływu krwi.
Często pojawia się nagle. Na chwilę znika, aby znów zaatakować ze zdwojoną siłą. Skóra w miejscu, gdzie atakuje choroba staje się zaczerwieniona oraz może się łuszczyć. Metoda zabiegowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą na pozbycie się rumienia. Laserowe usuwanie przebarwień i rumienia to bardzo skuteczna metoda wyrównywania kolorytu skóry. Nierzadko tego typu zabiegi są koniecznością, aby zapobiec pogłębianiu się problemu i tworzeniu tzw. pajączków. Rumień i popękane naczynka, choć same w sobie nie są groźne dla zdrowia, mogą być przyczyną dyskomfortu, a nawet kompleksów – zwłaszcza, gdy zajmują znaczną powierzchnię twarzy, a ich kolor jest intensywny. Rumień najczęściej umiejscowiony jest na twarzy, gdyż tam skóra jest delikatna i wrażliwa. Objawy zaczerwieniania się twarzy bywają bardzo uciążliwe. Często wiążą się z występowaniem, lub ryzykiem wystąpienia trądziku różowatego.
Dzięki odpowiednio zaplanowanej i przeprowadzonej terapii rumienia powinnaś spodziewać się efektów jego redukcji, a nawet całkowitego usunięcia. Skóra, która wcześniej zaczerwieniała się w nieoczekiwanych sytuacjach, po serii zabiegów będzie uspokojona i jednolita kolorystycznie.

Efekty na twarzy, szyi i dekolcie:

  • redukcja zaczerwienienia (stale występującego na skórze i nagle się pojawiającego),
  • zamknięte naczynia krwionośne,
  • poprawa wyglądu twarzy, szyi i dekoltu,
  • redukcja bordowych i czerwonych plam.

Zabieg usuwania rumienia przy użyciu lasera jest szybki i bezbolesny. Laserowe usuwanie przebarwień i rumienia to zabieg, który nie wymaga znieczulenia. Zazwyczaj trwa on od 15 do 30 minut. Po przygotowaniu skóry do zabiegu (demakijaż), dopasujemy odpowiednie parametry zabiegowe, właściwe dla twojej skóry i przystąpimy do zabiegu. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Emitowane przez laser fale są absorbowane przez barwnik krwi (hemoglobinę). Krew, która jest obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Promienie lasera docierają w głąb naczyń, gdzie są absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zamienione na energię cieplną oraz nieodwracalnie zniszczone i wchłonięte.
Usuwanie rumienia, przebarwień, trądzik różowaty, zamykanie naczynek laserem.

Gdzie w Warszawie wykonać zabieg usuwanie rumienia, przebarwień, trądzik różowaty, zamykanie naczynek laserem?

Usuwanie rumienia, przebarwień, trądzik różowaty, zamykanie naczynek laserem w Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546
recepcja@teambeauty.pl