Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Laserowe usuwanie tatuażu, przebarwienia, makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie tatuażu, przebarwienia, makijażu permanentnego

Wszyscy wiemy, jak ważny jest pierwszy wrażenie. Dlatego warto zrobić wszystko, by go nie zepsuć. Niestety często popełnianym błędem jest nieumyślne oznaczenie się na całe życie tatuażem. Usuwanie LASEROWE tatuażu i makijażu permanentnego – metoda usuwania tatuaży i makijaży laserem. Podczas zabiegu tatuaż poddawany jest działaniu promieniowania laserowego o specjalnie dobranej długości fali.
laserowe usuwanie tatuaży

Tatuaż, przebarwienia, makijaż permanentny.

Jak działa laserowe usuwanie tatuażu: wszystko, co musisz wiedzieć. Laserowe usuwanie tatuażu cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. W końcu można pozbyć się w ten sposób nieestetycznego i na dodatek często niewygodnego tatuażu. Wiele osób decyduje się na usunięcie tatuażu. Najczęstsze przyczyny to zmiana upodobań, świadomość błędu popełnionego przy wyborze motywu, czy też chęć pozbycia się niefortunnego symbolu. Z decydowanie laserowe usuwanie tatuażu jest polecanym zabiegiem. Tatuaże to moda, która przyszła do nas z Ameryki. Niestety, czasem zdarza się, że ta moda przestaje nam się podobać. Co wtedy? Laserowe usuwanie tatuażu jest rozwiązaniem tego problemu. Nie musimy się już martwić, że tatuaż nam się nie podoba.

Jak usunąć tatuaż?

W przypadku tatuaży specjalista użyje laserów, aby zapewnić całkowite usunięcie, niezależnie od koloru. Długość i ilość zabiegów wymaganych do usunięcia tatuażu, makijażu permanentnego będzie się różnić w zależności od rozmiaru i wzoru usuwanego tatuażu, przebarwienia, makijażu permanentnego.

Jak działa laserowe usuwanie tatuażu?

Lasery dostarczają do leczonego obszaru bardzo krótkie impulsy światła o wysokiej intensywności. Tusze do tatuażu i pigmenty wykorzystane do makijażu permanentnego selektywnie pochłaniają światło, nie niszcząc przy tym normalnej otaczającej tkanki skóry. Tatuaż, makijaż rozpuszcza się na mniejsze cząsteczki atramentu, które są nieszkodliwie usuwane przez układ odpornościowy organizmu w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Dostępny jest również miejscowy środek przeciwbólowy, który znieczula leczony obszar.

laserowe usuwanie tatuaży

Ile zabiegów będzie wymagać laserowe usunięcie tatuażu?

Usunięcie profesjonalnie nałożonego tatuażu, makijażu permanentnego to zazwyczaj proces blaknięcia, który wymaga serii zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni. Profesjonalne tatuaże zwykle wymagają 5-10 zabiegów do całkowitego oczyszczenia. Atramenty w kolorze czarnym zwykle reagują szybciej niż atramenty w jasnych kolorach, ponieważ lepiej pochłaniają światło. Głębokość, kolor i ilość atramentu, a także położenie tatuażu na ciele są czynnikami decydującymi o tym, jak długo i jak szybko będziemy w stanie usunąć tatuaż. Większość tatuaży amatorskich, medycznych i przypadkowych jest usuwana w zaledwie 2-5 zabiegach w odstępach około 4-5 tygodni.

Czy proces usunięcia tatuażu powoduje bliznowacenia?

Bardzo rzadko podczas stosowania tego procesu widoczne są jakiekolwiek blizny. Zapewnienie najnowocześniejszej technologii pomaga zapewnić klientom, że ryzyko powstania blizn jest znacznie zmniejszone. Zdarzały się sytuacje, w których w miejscu tatuażu utrzymuje się jaśniejszy lub ciemniejszy pigment, ale zwykle po zakończeniu cyklu leczenia leczony obszar jest nie do odróżnienia od normalnej otaczającej skóry.

Czy mój tatuaż, makijaż permanentny zostanie całkowicie usunięty?

Tak, w większości przypadków tatuaże można całkowicie usunąć. Pomyślałem, że na całkowite usunięcie niechcianych tatuaży zaangażowanych jest wiele czynników. Najważniejszymi czynnikami decydującymi są prawdopodobnie głębia, gęstość i rodzaje kolorów. Po każdym zabiegu fragmentujemy trochę więcej atramentu i trochę głębiej w skórę, często przez tydzień lub dwa pojawiają się pęcherze i strupy. Widzimy, że niektóre tatuaże znikają w ciągu 2-3 zabiegów, a w niektórych przypadkach widzimy tatuaże wymagające 8-10 lub więcej zabiegów do całkowitego usunięcia. Dbanie o leczony obszar jest najważniejszym czynnikiem w usuwaniu tatuażu bez blizny. Można powiedzieć, że im lepiej zadbasz o leczony obszar, tym lepsze efekty.

Czy proces jest bolesny?

Większość naszych pacjentów twierdzi, że zabieg laserowy sprawia wrażenie zatrzaśnięcia gumką, a dyskomfort jest z grubsza równoważny z wykonaniem tatuażu. Prawie wszyscy nasi klienci są w stanie wznowić swoją normalną aktywność natychmiast po leczeniu.

A co z rozjaśnianiem istniejącego tatuażu?

Wielu tatuatorów zachęca klientów do otrzymania minimalnej liczby zabiegów laserowych w celu rozjaśnienia istniejącego tatuażu przed pokryciem go nowym. To znacznie zmniejszy szanse na pojawienie się starego tatuażu w nowym. W większości przypadków do rozjaśnienia istniejącego tatuażu wystarczy minimum 2-4 zabiegi.

Ile kosztuje usunięcie tatuażu?

Cena usunięcie tatuażu zależy to całkowicie od rzeczywistego rozmiaru i koloru tatuażu, który jest leczony.

Gdzie w Warszawie wykonać zabieg usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego?

Laserowe usuwanie tatuaży Klinika Urody & SPA Team Beauty
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45 lok. u17
02-758 Warszawa
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546
recepcja@teambeauty.pl

error: Alert: Wybór treści jest wyłączony!!