Klinika Urody & SPA
Team Beauty

SKUTECZNA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Stylizacja brwi i rzęs

Stylizacja brwi i rzęs

Brwi i rzęsy to nieodłączny element kobiecej urody. Odpowiednio podkreślone nadają charakter całej twarzy i dopełniają makijaż. Zadbane i pielęgnowane włoski są mocne, odporne na wypadanie i łamanie. Jak więc zadbać o brwi i rzęsy, aby wyglądały pięknie i naturalnie? Oto kilka zabiegów, które pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt.

stylizacja brwi i rzęs

Laminacja rzęs to zabieg polegający na nadaniu rzęsom skrętu i objętości, dzięki czemu są one bardziej widoczne i podkreślają naturalny urok oczu. W Klinice Urody Team Beauty oferujemy również laminację brwi, która pozwala na uzyskanie naturalnego efektu uniesienia i podkreślenia kształtu brwi.

Nasze stylistki posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również używają tylko najlepszych i sprawdzonych produktów. Możesz być pewna, że Twoje rzęsy i brwi będą wyglądały zdrowo i pięknie po zabiegu.

Jeśli jesteś gotowa na naturalną stylizację brwi, rzęs oraz laminację, zapraszamy Cię do Kliniki Urody Team Beauty. Dzięki nam, Twoja twarz nabierze blasku i będziesz wyglądać pięknie każdego dnia.

Oferujemy zabiegi stylizacji brwi i rzęs

Zabiegi jakie wykonasz w Klinice Urody & SPA Team Beauty.