Klinika Urody & SPA

Team Beauty

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

Tlen to pierwiastek, którego skóra potrzebuje w każdym wieku. Zanieczyszczenia środowiska szkodliwe promieniowanie UV oraz upływ czasu pogarszają jej wygląd.
infuzja tlenowa

Działanie:


Infuzja tlenowa działa na zasadzie wtłaczania w głąb skóry aktywnego tlenu. Dostarczony tlen zwiększa metabolizm komórkowy, odżywia tkanki, zwiększa napięcie skóry i spowalnia procesy starzenia. Skóra po zabiegu jest odświeżona, gładka, promienna i jędrna, a zmarszczki są znacznie zredukowane. Ponadto wykorzystując zjawisko infuzji tlenowej możemy wprowadzać substancje aktywne w głębokie warstwy skóry. Specjalistyczne substancje dobierane są do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Zanieczyszczenia środowiska szkodliwe promieniowanie UV oraz upływ czasu pogarszają jej wygląd. Skóra staje się szara, zmęczona, sucha i mało elastyczna. Infuzja tlenowa jest doskonałym sposobem na spowolnienie niekorzystnych procesów starzenia. Jest to całkowicie bezpieczna, naturalna i nieinwazyjna metoda pielęgnacji skóry.

infuzja tlenowa

Skład

Zawierają m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy, peptydy i inne składniki bogato odżywiające skórę. Można, więc powiedzieć, iż zabieg infuzji tlenowej jest delikatniejszą wersją mezoterapii igłowej. Jeśli natomiast zdecydujemy się na mezoterapię właściwą zabieg infuzji tlenowej jest doskonałym sposobem na podtrzymanie jej efektów.

Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Rewelacyjne efekty

Sam zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra nawet po kilku dniach jest nadal miękka, promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku a zmarszczki są wypełnione. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, powoduje zmniejszenie podrażnień. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych skutków ubocznych.

Zabieg ten zainteresuje każdego, kto ma cerę niedotlenioną, szarą, zmęczoną, trądzik, przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia.

Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia.

Informacje

Czas od 20-60 minut

Ilość: konieczne jest wykonanie serii zabiegów od 4-8 co 2 tygodnie 2 razy w roku. Zabieg możemy łączyć z hydradermabrazją lub mikrodermabrazją diamentową.

Wskazania

 • Opóźnianie procesów starzenia,
 • Lifting twarzy, szyi, dekoltu,
 • Wygładzenie okolicy oczu i ust,
 • Poprawa konturu twarzy,
 • Zmarszczki mimiczne,
 • Redukcja zwiotczenia skóry,
 • Odżywienie i nawilżenie, przyspieszenie metabolizmu,
 • Worki i cienie pod oczami,
 • Utrata objętości skóry,
 • Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
 • Przebarwienia,
 • Skóra tłusta, trądzik, rozszerzone pory.
error: Alert: Wybór treści jest wyłączony!!