PRZEBARWIENIA I TRĄDZIK

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch, emitującego światło odpowiednio dobraną długością fali 1320nm. Procedura polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub ciała uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Wskazania:

 • trądzik

 • wągry, pryszcze, krostki i grudki

 • rozszerzone pory

 • ziemista lub szorstka cera

 • przebarwienia wszystkich typów

 • pozbawiona elastyczności skóra na skutek foto starzenia

 • skóra z oznakami starzenia

 • drobne zmarszczki

Jak przygotować się do zabiegu

Przed zabiegiem nie należy przyjmować suplementów diety mogących zawierać substancje światło-uczulające np. skrzyp, pokrzywa, dziurawiec, duże ilości nagietka, rumianku. 
Zabiegu nie wykonuje się również podczas i zaraz po antybiotykoterapii. Przeciwwskazaniem jest też świeżo opalona skóra.

Przebieg zabiegu

1.Dokładne oczyszczenie i demakijaż skóry w miejscu poddawanym zabiegowi

2.Aplikacja emulsji węglowej, która zostaje dokładnie wcierana we wszystkie nierówności i pory. Nałożoną maskę należy pozostawić na 10 – 15 minut. Tyle bowiem trwa proces wnikania węgla w skórę.

3.Wykonanie procedury laserowej, czyli działanie światła lasera na całej powierzchni obszaru zabiegowego. Drobinki węgla stanowią materiał absorbcyjny dla światła lasera. Skóra zostaje naświetlona jednym przejściem lasera w trybie termicznym właściwym impulsem 1320 nm. o dużej energii, która powoduje mikroeksplozję drobin zawiesiny węglowej na powierzchni skóry dając efekt peelingu fotomechanicznego.

4.Ostatnim etapem jest wyciszenie i schłodzenie skóry lub maską kojąco-nawilżającą, która poprawia jej autogenne zdolności utrzymywania odpowiedniego stanu nawilżenia.

W celu osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodnie.

Efekty:

 • redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku

 • zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku

 • usunięcie zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek

 • zwężenie rozszerzonych porów

 • poprawa elastyczności skóry

 • wygładzenie drobnych zmarszczek

 • stymulacja regeneracji i odnowy skóry

 • ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry

 • oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów

 • usunięcie przebarwień

Przeciwwskazania:

 • ciąża i laktacja

 • cukrzyca

 • choroby tkanki łącznej

 • choroba nowotworowa, radioterapia lub chemioterapia

 • alergia na znieczulenie miejscowe, antybiotyk lub inny podawany lek

 • skóra wrażliwa na światło lasera

 • zaburzenia psycho-neurotyczne, także uzależnienie od alkoholu i narkotyków

Po zabiegu:

Skóra jest delikatnie zaczerwieniona, odczuwa się do 1 godziny pieczenie później ten stan się uspokaja, jeśli skórę odmładzamy należy zwiększyć jej nawilżenie, gdy zaś chcemy osiągnąć efekt złuszczenie stosujemy żele beztłuszczowe delikatnie wysuszające.

Miejsca poddawane zabiegowi:

twarz, szyja, dekolt, dłonie, plecy, miejsca z rozstępami, bliznami, każdą luźną skórę

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Laser Smooth Yag - BEZBOLESNY I SZYBKI SPOSÓB USUNIĘCIA PLAM 

Dzięki zastosowaniu unikalnych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i charakteryzują się niewielkimi efektami ubocznymi, jedynym przejściowym efektem po zabiegowym są przebarwienia, które najczęściej ustępują samoistnie.

Tak krótki impuls o dużej energii działa destruktywnie, jednocześnie nie uszkadzając samej tkanki, która nie wykazuje wysokiej absorbancji przy określonej długości fali.Używany przez nas laser jest systemem odpowiadającym najnowszym standardom i zmniejsza ryzyko powstania blizn czy powikłań do minimum. Zabieg jest mało bolesny. 

Możliwe skutki uboczne: Strzały lasera powodują delikatne powierzchowne uszkodzenia naskórka, które szybko się goją. Po kilku dniach drobne strupki odpadają odkrywając zaczerwieniony naskórek, który należy chronić przed słońcem (w razie konieczności kremem z wysokim faktorem). Istnieje bardzo niewielkie ryzyko powstania blizn z wyjątkiem przedwczesnego zrywania strupków i ewentualnej infekcji (rzadko). Prawie po każdym zabiegu usunięcia tatuażu występują czasowo przebarwienia, odbarwienia oraz zmiany w teksturze skóry w miejscu zabiegu. W większości przypadków zanikają one samoistnie.

PRZECIWWSKAZANIA: 

- reakcje alergiczne na światło 
- bardzo ciemna skóra 

Ilość zabiegów od 3 do 4.

Częstotliwość zabiegów co 4 tygodnie.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW: 

- usuwanie tatuaży, w tym ciemnych oraz kolorowych 
- makijaż permanentny 
- usuwanie piegów i przebarwień 
- usuwanie blizn,znamion wrodzonych, plam starczych 
- brodawki łojotokowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mezoterapia polega na dostarczaniu specjalistycznych aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm przy zastosowaniu metody iniekcyjnej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu małych dawek substancji w konkretne partie twarzy lub ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Większość kosmetyków, kremów które używamy na co dzień jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są wstanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie końcowym działamy tylko na zewnętrzną warstwę naskórka, a w rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą jest mezoterapia igłowa dająca szybkie a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze idealnie poradzą sobie z różnymi problemami. 
Kwas glikolowy podany bezpośrednio w miejsce chorobowe daje trwałe efekty w najbardziej uciążliwych problemach skórnych.
Zalecana liczba zabiegów to: 4-6
Odstępy między zabiegami to: 21-30 dni

Wskazania do zastosowania mezoterapii igłowej.
- przebarwienia,
- worki, sińce pod oczami,
- trądzik,
- szara, zmęczona, niedotleniona, przesuszona skóra.


Efekt:
- rozjaśnienie przebarwień każdego typu,
- ochrona przeciw powstawaniu przebarwień typu hormonalnego,
- zmniejszenie rozszerzonych porów,
- redukcja łojotokowego zapalenia skóry ,
- przywrócenie właściwego nawilżenia i odżywienia skóry,
- likwidacja płytkich zmarszczek,
- przywracanie skórze naturalnego, zdrowego kolorytu.

Przeciwwskazania :
- choroby autoimmunologiczne,
- ciąża, karmienie piersią,
- egzema, łuszczyca,
- aktywna opryszczka w obszarach poddawanych zabiegowi,
- niestabilna cukrzyca,
- zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe.
 
Przed zabiegiem:
Specjalne przygotowania nie są potrzebne. Na tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K.

Postępowanie po zabiegu:
Unikamy opalania i nie wystawiamy skóry na silne zmiany termiczne przed pierwsze dwa dni po zabiegu. Stosujemy krem z filtrem

Koktajle do mezoterapii igłowej stosowane w naszej klinice French Laboratoire to czyste esencje wysoce aktywnych składników niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry, których nie otrzymuje ona w odpowiedniej ilości. Gwarantują one uzyskanie  długotrwałych rezultatów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Laserowe leczenie zmian trądzikowych

Światło lasera E-light niszczy szybko namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku. Działanie jest podobne do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływać szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobę i żołądek. Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem E-light, niż w przypadku tradycyjnych metod. Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi.

Zalecana jest seria 5-8 zabiegów, w odstępach 7 dniowych.

Zalecenia przed zabiegiem:
- nie należy opalać się na słońcu albo w solarium, w przypadku mocnej opalenizny zabieg należy odłożyć na okres 2 tyg.(opalona skóra absorbuje zbyt dużą ilość energii świetlnej),
- w przypadku stosowania kremów z retinolem, witaminą C lub kwasami owocowymi, należy je odstawić na 2 tygodnie przed zabiegiem,
- tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować leków i ziół fotouczulających (np. dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp) oraz soków z beta karotenem.

Zalecenia po zabiegu:

- należy chronić skórę przed promieniami słonecznymi, zakrywając poddane zabiegowi części ciała lub używać kremów do opalania z wysokim filtrem (od 30SPV) przez 3-4 dni po zabiegu,
- nie zażywać środków fotouczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, niektóre leki).

Przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża, karmienie piersią,
- choroby skóry (bielactowo, łuszczyca),
- opryszczka,
- nadwrażliwość skóry na światło,
- nowotwory skóry, cukrzyca, epilepsja,
- leczenie retinoidami(należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem),
- stosowanie steroidów lub kosmetyków zawierających hormony w okresie ostatnich 3 miesięcy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Intensywna kuracja złuszczająca to zabieg polegający na wtarciu specjalistycznych ziół w skórę  twarzy lub ciała , które doprowadzą do głębokiego, kontrolowanego złuszczenia kilku warstw naskórka w celu usunięcia przebarwień, blizn, trądziku, zmarszczek.
Preparat zawiera  specjalnie wybrane, bardzo czyste zioła, algi, miętę pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizują skórę, działają przeciwzapalnie. Zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Jest to głęboki peeling, który oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenie znajdujące się na powierzchni skóry. Kontroluje florę bakteryjną i hamuje powstawanie zaskórników. Przywraca równowagę skórze tłustej, zapobiega rozmnażaniu się bakterii, łagodzi stany zapalne i poprawia wygląd skóry. Efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapią dla największych problemów skórnych.

Dzięki swoim właściwościom dają wspaniałe rezultaty w leczeniu i redukcji wielu defektów kosmetycznych np.:

 • trądzik i blizny potrądzikowe,
 • trądzik różowaty I i II stopnia,
 • nadmierne przetłuszczenie skóry,
 • rozszerzone pory,
 • nadmierne rogowacenie,
 • przebarwienia,
 • piegi,
 • drobne bruzdy,
 • zmarszczki,
 • matowa i szorstka skóra.

Głęboki peeling ziołowy ma podwójne działanie: mechaniczne i biologiczne, którego efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Istota tego zabiegu polega na odśrodkowej regeneracji skóry i jej złuszczaniu.

Włókna ziół w kontakcie ze skórą stają się intensywnie aktywne i zaczynają penetrację w skórze:

 • przyspieszają krążenie krwi w miejscu zabiegu, co powoduje, że mikroskopowe włókienka ziół wnikają głęboko w skórę wzmacniając jej właściwości obronne,
 • przyspieszają metabolizm i tworzenie się nowych komórek, dzięki temu w ciągu kilku dni możemy stworzyć nową warstwę keratynową uwolnioną od plam, blizn, krost, piegów, drobnych zmarszczek i przebarwień,
 • regulują pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum, co ma ogromne znaczenie w przypadku trądzika i skóry tłustej.

Głęboki peeling jest odpowiedni dla każdej skóry, nawet wrażliwej. Stosowane preparaty nie powodują podrażnień. Najczęściej stosuje się 3 zabiegi co 15 dni, zapobiegawczo stosujemy raz w miesiącu. Zabieg należy odpowiednio zaplanować po konsultacji z kosmetologiem ponieważ potrzebny jest czas na rekonwalescencję. 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

To zabieg złuszczenia i usuwania suchej zrogowaciałej warstwy naskórka przy pomocy stężonego kwasu, odpowiednio dobranego do problemu skóry.

1. Kwas Migdałowy

Wskazania:
Skóra z tendencją do przebarwień. Odpowiedni również dla skóry  trądzikowej, tłustej, z zaskórnikami, z zapaleniem mieszków włosowych, starzejącej się, dla skóry wrażliwej. Zabieg stosowany w terapii całorocznej.

Efekty:
Zmniejszenie przebarwień i ochrona przed powstawaniem nowych. Po zabiegu drobne zmarszczki ulegają zmniejszeniu, skóra , jest wygładzona, ujędrniona, uelastyczniona a koloryt wyrównany. Kwas migdałowy ma również działanie bakteriobójcze oraz reguluje wydzielanie gruczołów łojowych.

Zalecana seria i to średnio 6-8 zabiegów, a minimalny odstęp między zabiegami powinien wynosić 7 dni.

Przeciwwskazania:

 • łojotokowe zapalenie skóry,
 • aktywne infekcje wirusowe (np. opryszczka),
 • trądzik w fazie aktywnej,
 • terapia pochodnymi witaminy A,
 • ciąża i okres laktacji.


2. Kwas Glikolowy

Wskazania:
Zabieg przeznaczony dla osób  ze skórą łojotokową, skórą suchą i szorstką,  rewitalizacją skóry,  zaburzeniami pigmentacji,  bliznami oraz z oznakami starzenia się  skóry.

Efekty:
Złuszczanie martwego naskórka, wygładzenie i ujędrnienie skóry, regulacja wydzielania sebum , rozjaśnianie przebarwień, poprawa wyglądu skóry, spłycenie zmarszczek.

Zabieg eksfoliacji kwasem glikolowymi wykonujemy wyłącznie jesienią lub wiosną zalecana ilość zabiegów to średnio 6-8, a minimalny odstęp między zabiegami powinien wynosić 10 dni.

Przeciwwskazania:

 • alergie skórne, aktywna opryszczka,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • skóra podrażniona, uszkodzona,
 • doustna terapia pochodnymi witaminy A.


Stężenia kwasu glikolowego 25%, 30%,35%,70%

3. Kwas Ferulac

Ferulac to najnowszej generacji peeling medyczny wykorzystujący właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego. Kwas ferulowy chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, a także wzmacnia działanie witamin C i E. Daje ochronę skóry przed promieniowaniem UVA i w ten sposób minimalizuje uszkodzenia wywołane przez słońce i chroni DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy przeciwdziałając powstawaniu przebarwień i rozjaśniając istniejące. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych. Ponadto, posiada działanie proapoptotyczne na komórki rakowe.

Wskazania:

 • drobne zmarszczki i linie mimiczne,
 • fotostarzenie, melasma i plamy słoneczne,
 • odwodnienie i brak jędrności.

Efekt:

 • wyrównany koloryt skóry,
 • spłycenie cienkich linii,
 • poprawa jędrności.

Częstotliwość: W zależności od potrzeb skóry przeprowadzamy serię zabiegów co 30 dni w okresie jesień, zima, wiosna.

Aktualności

29 maj 2017
30 maj 2017
27 maj 2017
21 kwiecień 2017
30 maj 2017
24 kwiecień 2017
23 kwiecień 2017
30 listopad -0001
22 wrzesień 2017
30 maj 2017
27 maj 2017
27 maj 2017

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje