Lexi RF - Fale Radiowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lexi RF - Fale Radiowe – jedna z najnowocześniejszych technik odmładzania

Rewolucyjne urządzenie do odnowy, odmłodzenia twarzy i ciała.

Procedura Lexi RF wykorzystuje opatentowaną i całkowicie bezpieczną technologię radiofrekwencji (RF), czyli fal elektromagnetycznych w zakresie radiowym, aby dostarczyć energię cieplną do włókien kolagenowych w dolnych warstwach skóry, co skutkuje jej wzmocnieniem, lepszym napięciem i ujędrnieniem.

Możesz poprawić wiotką, zwisającą skórę w linii żuchwy, twarzy i szyi oraz innych okolic ciała np. brzucha, ramion bez cięcia chirurgicznego. Zabieg jest nieinwazyjnym leczeniem zagęszczającym skórę, odbudowującym kontury twarzy oraz stymulującym powstanie zdrowszego kolagenu. Lexi RF służy do napinania, zagęszczania i odmładzania skóry w sposób niechirurgiczny, nie wymaga gojenia a przez to nie powoduje np. absencji w pracy. 

W istotny sposób opóźnia konieczność zastosowania zabiegów chirurgii plastycznej. Fale radiowe stanowią wypełnienie luki pomiędzy dermatologią estetyczną a chirurgią. Lexi RF jest urządzeniem wyprzedzającym dostępne dotąd RF-y w dziedzinie skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu zabiegu.

Trzy wielkości głowic zabiegowych: 

9-cio pixelowa
6-cio pixelowa
4-ro pixelowa

Pozwalają dostosować się do do każdego miejsca na ciele i twarzy pacjenta.Dodatkowo głowice posiadają wbudowanie punkty światła Led o długości 660 nm - dla przyśpieszenia procesów odnowy w skórze. Idealne urządzenie w liftingu ciała, biustu i twarzy. Bezbolesne, bezinwazyjne i przyjemne zabiegi.

Efekty: 

- podniesienie owalu twarzy i podbródka,
- ujędrnienie struktury skóry,
- spłycenie głębokich zmarszczek,
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,
- odbudowa kolagenu,
- terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka,
- ujędrnienie ciała,
- podniesienie pośladków,
- wysmuklenie talii,
- likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud,
- odmłodzenie rąk.

O zabiegu 

Zabieg Lexi RF wykonywany jest przy pomocy nowoczesnych opatentowanych głowic wielopixelowych. Jest klinicznie potwierdzone, że efektem jego działania jest napinanie i delikatne naciągnięcie w celu wygładzenia zmarszczek i odbudowy konturów twarzy. Ta niechirurgiczna procedura jest szybka i prosta, nie wymaga okresu wyłączenia od normalnych aktywności. 

Natychmiast po zabiegu, twoja skóra poczuje się bardziej napięta, gładsza i młodsza. Z czasem zauważysz dalsze napinanie się skóry. Procedura zabiegowa trwa od 20 min. do 1 godz. w zależności od wielkości leczonej okolicy.

Jak to działa? 

W urządzeniu Lexi RF stosowane są zróżnicowane końcówki zabiegowe, które dostarczają kontrolowaną dawkę energii. 
Za każdym dotknięciem do skóry, Lexi RF jednakowo podgrzewa kolagen, w sposób objętościowy, w głębokich warstwach skóry i tkanki podskórnej a jednocześnie ochrania warstwy zewnętrzne. To głębokie uporządkowane podgrzewanie skutkuje natychmiastowym napięciem Twej skóry. Z czasem produkowany jest nowy przemodelowany kolagen dla dalszego zagęszczenia skóry co skutkuje zdrowszą, gładszą skórą o młodszym wyglądzie. 

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? 

Poczujesz dość silne, głębokie grzanie, gdy energia RF będzie dostarczana do skóry i tkanki podskórnej. To uczucie pokazuje, że do twojego kolagenu została dostarczona efektywna dawka energii, niezbędna do zagęszczenia skóry. 

Lifting ciała 

Duża końcówka zabiegowa, przeznaczona do zabiegów na ciało, umożliwia skrócenie czasu zabiegu nawet o połowę. Zastosowanie innowacyjnej technologii zwiększa komfort pacjenta przy jednoczesnym wzroście skuteczności. Energia jest aplikowana w krótkich, szybkich impulsach o zróżnicowanym poziomie energii, co pozwala głęboko nagrzać tkankę przy ustawieniu poziomu zabiegu dobrze tolerowanym przez pacjenta. 

Przeciwwskazania: 

- ciąża,
- stosowanie na brzuch w czasie miesiączki,
- rozrusznik serca , trwałe implanty w ciele,
- pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie, zadrapania skaleczenia naskórka,
- nowotwory aktywne,
- blizny i infekcje w miejscu zabiegu,
- poważne przewlekłe choroby.

Zalecenia po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć i nie ma szczególnych zaleceń

Aktualności

06 marzec 2018
30 maj 2017
27 maj 2017
29 maj 2017
30 maj 2017
27 maj 2017
30 maj 2017
30 maj 2017
21 kwiecień 2017
27 maj 2017
11 kwiecień 2018
27 maj 2017
30 maj 2017

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje