Ulthera Deep See

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Ulthera Deep See?

To całkiem nowa kategoria zabiegów, która nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas rozwiązań estetycznych. Przeznaczona jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości, co skutkuje znaczącym liftingiem i ujędrnieniem skóry. 

 

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu ?

Ulthera Deep See przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

 

Jak działa Ulthera Deep See?

Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry.

 Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikro nakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość tej technologii  polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej - tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.

Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stany skóry:

1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm

Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu - produkcję nowego, ulepszonego kolagenu, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Ulthera Deep See stymuluje procesy naprawcze w skórze pobudzając fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza z życia codziennego.

 

Jak wygląda zabieg? 

Najważniejszą częścią zabiegu jest ocena stanu skóry pacjenta i określenie długości fali ultradzwiękowej na poszczególne partie twarzy lub ciała.

Wykonujemy dokumentację fotograficzną i omawiamy przeciwwskazania, zalecenia i spodziewane efekty zabiegu.

Następnie przystępujemy do mapowania miejsc poddawanych zabiegowi.

 Faza terapeutyczna polegająca na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradźwięków do wybranych obszarów skóry jest następnym etapem zabiegu. 

Po wykonaniu zabiegu warto schłodzić skórę dla komfortu osoby poddanej zabiegowi.

Następnie intensywnie ją nawilżamy.

Ulthera Deep See wyposażona jest w różnorodne głowice pozwalające dostarczać strumień skoncentrowanej energii przy użyciu różnych częstotliwości i różnej głębokości działania w zależności od specyfiki określonego obszaru. Terapia ultradźwiękowa skupia się na klinicznie istotnych głębokościach, koncentrując energię, która dokonuje znaczącego liftingu i napięcia zwiotczałej skóry. 

 

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg Ulthera Deep See nie wywołuje większego dyskomfortu. Tylko w chwili oddziaływania terapeutycznego fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Porównywalny do lekkiego uderzenia.

Po zakończonym zabiegu przez ok 1 godzinę twarz jest lekko obolała później odczucie to znika.

Nie należy przy tym przyjmować środków o działaniu przeciwzapalnym.

 

Jak długo trwa zabieg ?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut. 

 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? 

To jak długo utrzyma się efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu - tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez minimum jeden rok.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów? 

Jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt – może to być zabieg na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddawanego zabiegowi i celów terapii. 

Jeśli skóra wymaga tylko uniesienia to wykonuje się jeden zabieg na większej głębokości oddziałując wektorowo na powięź skórną. Gdy skóra potrzebuje dodatkowego ujędrnienia  wykonuje się zabieg na niższej głębokości - na obszarach wymagających ujędrnienia. 

Zabieg można traktować jako zabieg zapobiegawczy lub stały terapeutyczny wówczas można go wykonywać stale w odstępach 3-6-9 miesięcy w zależności od stanu wyjściowego.

Polecany dla osób , które mają zbyt mało czasu na częstsze inne zabiegi odmładzające.

 

Czy zabieg powoduje skutki uboczne? 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

 Po zabiegu na skórze może wystąpić łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny – jest on minimalny.

Niektórzy pacjenci mogą mieć niewielki obrzęk, który może być widoczny maksymalnie dzień lub dwa. Obszar poddany zabiegowi może być delikatniejszy i wrażliwy na dotyk przez klika dni po zabiegu. 

 

Kto jest najlepszym kandydatem do zabiegu? 

Osoby o obniżonych brwiach, nadmiarze skóry górnej powieki, opadających powiekach, opadającej skórze policzków (spłaszczonych środkach policzków), głębokich fałdach nosowo-wargowych, opadającym zwiotczałym podbródku, zaniku linii żuchwy, opadającym kąciku ust.

Lużnej skórze na innych obszarach ciała.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniem do zabiegów Ulthera Deep See są otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy, zmiany trądzikowe, metalowe implanty skórne w miejscu zabiegu, bioabsorbowalne implanty mechaniczne, wszczepione urządzenia elektryczne, aktywne systemowo lub lokalnie choroby skóry. Przeciwwskazaniem jest także terapia przeciwzakrzepowa, aktywna choroba systemowa lub skórna, która może powstrzymywać regenerację, zaburzenia krwotoczne lub inne dysfunkcje hemostatyczne. 

 

Czym różni się zabieg Ulthera Deep See od innych zabiegów ujędrniających skórę?

Ulthera to jedyne urządzenie przeznaczone do liftingu skóry, którego efekty są porównywalne do liftingu chirurgicznego.

Urządzenie działa bezpośrednio w niższych warstwach skóry na poziomie powstawania problemów skórnych związanych z lużną i mało jędrną skórą.

Sekwencje ultradzwięków powodują mikrouszkodzenia tkanki wewnętrznej w celu odbudowy warstw podporowych skóry. Inne technologie, takie jak na przykład lasery frakcyjne, CO2 mogą uszkodzić tylko zewnętrzne warstwy skóry i wymagają rekonwalescencji pozabiegowej. Z kolei Thermage, czy inne technologie RF, służą ujędrnianiu skóry, czyli jej zagęszczaniu i nie potrafią zlikwidować dużych obwisłości dochodząc do różnie położonych warstw podporowych skóry.

 

Aktualności

27 maj 2017
27 maj 2017
30 maj 2017
21 kwiecień 2017
06 marzec 2018
27 maj 2017
11 kwiecień 2018
30 maj 2017
30 listopad -0001
21 kwiecień 2017
21 kwiecień 2017
27 maj 2017
29 maj 2017

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje