Powiększanie i korekta ust

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie każdy z nas jest zadowolony z wielkości i kształtu swoich ust. Z wiekiem stają się one mniejsze , nie zawsze równe i wysuszone. Stosując usieciowany kwas hialuronowy Aliaxin FL Lips można powiększyć lub nieznacznie uwydatnić usta, poprawić ich kontur, usunąć zmarszczki wokół ust i w rezultacie odmłodzić ich wygląd.  
Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym wypełniaczem, ponieważ jest naturalnie obecny w organizmie człowieka i odpowiedzialny jest za dobre nawilżenie naszej skóry.

Oprócz efektu powiększenia ust, kwas hialuronowy również je nawilża. 
Zabieg polecany dla kobiet i mężczyzn.
Korygując kształt ust poprawiamy ich wygląd, wyrównujemy nierówności i symetrię - nadając im ładny, naturalny wygląd.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg trwa około 30 minut, stosuje się znieczulenie miejscowe i dokładnie omawia efekt końcowy.  Po wstrzyknięciu preparatu w czerwień wargową lub w kontur ust kwas hialuronowy wiąże wodę, powiększając tym samym i modelując usta. Już po zabiegu są pełniejsze i bardziej ukrwione a po upływie 4 tygodni mamy końcowy, naturalny, pełniejszy kształt.

Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.
Zaraz po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta w miejscach wstrzyknięcia, co może utrzymywać się przez 2-5 dni.  Może pojawić się również delikatne zasinienie.
Zalecenia po zabiegu:
Przez 3 dni po zabiegu należy unikać ekspozycji słonecznych i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Należy pić 2 litry wody mineralnej i nawilżać usta.
W naszej klinice używamy tylko najwyższej jakości sprawdzonych preparatów które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i maksymalną trwałość efektu. 
 
     
Piękne podkreślone kontury harmonijne miękkie, obfite i wyraźne wargi.
Aliaxin FL ® Produkt specjalnie dedykowany do zabiegów modelowania kształtu ust ,  powiększania ust, modelowania objętości czerwieni wargowej . Podany w czerwień wargową dodatkowo przywraca wargom optymalne napięcie oraz spłyca zmarszczki dookoła ust.

• łatwy w stosowaniu
• mniejsza lepkość ( pozwala stosować cieńszą igłę 30G )
• za każdym razem, zawsze przewidywalne efekty zabiegu
• nie powoduje efektu "ust karpia", nie pozostawia twardego konturu ust lub grudek (typowego efektu ubocznego po zastosowaniu wypełniaczy o jednej masie cząsteczkowej oraz niestałych parametrach gęstości i lepkości)
•w ysoka czystość kwasu hialuronowego ogranicza do minimum pojawienie się obrzęków

Przeciwwskazania: 
- ciąża, karmienie piersią 
- choroby układu odpornościowego 
- skłonność do powstawania blizn przerostowych 
- stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik) 
- nie należy zażywać aspiryny i leków przeciwzapalnych na 3 dni przed zabiegiem

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje