Modelowanie konturów twarzy

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W wyniku starzenia się twarzy pewne obszary, szczególnie okolice skroni i kości policzkowych ulegają zanikowi poprzez zmniejszenie ilości m.in. tkanki tłuszczowej. Zmiany te nadają twarzy starszy wygląd, przyczyniając się do opadania policzków oraz powstania zmarszczek w dolnych częściach twarzy.
Wolumetryczne odmładzanie polega na przywróceniu utraconej objętości i korekcie zarysu twarzy.

Zabieg modelowania konturów twarzy nie tylko pozwala na dyskretną zmianę proporcji twarzy, ale powoduje również efekt podniesienia całej twarzy. 

Wchłaniający się kwas hialuronowy zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek, dając tym samym efekt wypoczętej, młodej i zdrowej skóry. 
Terapia dobierana indywidualnie do stanu skóry pacjenta.


Zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym usieciowanym:

  • wypełnienie płytkich zmarszczek
  • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
  • powiększenie i ujędrnienie ust
  • modelowanie konturów ust
  • modelowanie kształtu twarzy
  • uwydatnienie policzków


Przebieg zabiegu:
Kwas hialuronowy w postaci elastycznego żelu, po uprzednim znieczuleniu maścią, wprowadzany jest do skóry bardzo cienką igłą. Po wstrzyknięciu preparatu  wiąże on wodę i powiększa objętość danej okolicy, dając efekt naturalnego wypełnienia i podniesienia owalu twarzy.
Zabieg jest krótki, a pierwszy rezultat można zobaczyć natychmiast w lusterku.
Przez kolejne 4 tygodnie efekt wzrasta poprzez wiązanie przez cząsteczki kwasu wody wewnątrz skóry. Kwas hialuronowy usieciowany Aliaxin utrzymuje się w skórze ok. 12-18 miesięcy. Okres ten jest uzależniony od stanu skóry i indywidualny dla każdego pacjenta . Preparat stopniowo się wchłania nie pozostawiając żadnych śladów.


Zalecenia po zabiegu:
Ograniczenie ekspozycji skóry na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Nawodnienie organizmu.
Skutki uboczne
Zaraz po zabiegu skóra może być minimalnie zaczerwieniona i obrzęknięta w miejscach wstrzyknięcia, co ustępuje po kilku godzinach.  Może też się pojawić niewielka wybroczyna lub drobne zgrubienie w miejscu podania preparatu.


Przeciwwskazania:
- ciąża, karmienie piersią 
- choroby układu odpornościowego 
- skłonność do powstawania blizn przerostowych 
- stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik) 
- nie należy zażywać aspiryny i leków przeciwzapalnych na 3 dni przed zabiegiem

Aktualności

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje