Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 

Ulthera Hifu?

To całkiem nowa kategoria zabiegów, która nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas rozwiązań estetycznych. Przeznaczona jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości, co skutkuje znaczącym liftingiem i ujędrnieniem skóry. 

 

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu ?

Ulthera Hifu przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

 

Jak działa Ulthera Hifu?

Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry.

 Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikro nakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość tej technologii  polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej - tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.

Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stany skóry:

1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm

Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu - produkcję nowego, ulepszonego kolagenu, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Ulthera Hifu stymuluje procesy naprawcze w skórze pobudzając fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza z życia codziennego.

 

Jak wygląda zabieg? 

Najważniejszą częścią zabiegu jest ocena stanu skóry pacjenta i określenie długości fali ultradzwiękowej na poszczególne partie twarzy lub ciała.

Wykonujemy dokumentację fotograficzną i omawiamy przeciwwskazania, zalecenia i spodziewane efekty zabiegu.

Następnie przystępujemy do mapowania miejsc poddawanych zabiegowi.

 Faza terapeutyczna polegająca na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradźwięków do wybranych obszarów skóry jest następnym etapem zabiegu. 

Po wykonaniu zabiegu warto schłodzić skórę dla komfortu osoby poddanej zabiegowi.

Następnie intensywnie ją nawilżamy.

Ulthera Hifu wyposażona jest w różnorodne głowice pozwalające dostarczać strumień skoncentrowanej energii przy użyciu różnych częstotliwości i różnej głębokości działania w zależności od specyfiki określonego obszaru. Terapia ultradźwiękowa skupia się na klinicznie istotnych głębokościach, koncentrując energię, która dokonuje znaczącego liftingu i napięcia zwiotczałej skóry. 

 

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg Ulthera Hifu nie wywołuje większego dyskomfortu. Tylko w chwili oddziaływania terapeutycznego fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Porównywalny do lekkiego uderzenia.

Po zakończonym zabiegu przez ok 1 godzinę twarz jest lekko obolała później odczucie to znika.

Nie należy przy tym przyjmować środków o działaniu przeciwzapalnym.

 

Jak długo trwa zabieg ?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut. 

 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? 

To jak długo utrzyma się efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu - tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez minimum jeden rok.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów? 

Jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt – może to być zabieg na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddawanego zabiegowi i celów terapii. 

Jeśli skóra wymaga tylko uniesienia to wykonuje się jeden zabieg na większej głębokości oddziałując wektorowo na powięź skórną. Gdy skóra potrzebuje dodatkowego ujędrnienia  wykonuje się zabieg na niższej głębokości - na obszarach wymagających ujędrnienia. 

Zabieg można traktować jako zabieg zapobiegawczy lub stały terapeutyczny wówczas można go wykonywać stale w odstępach 3-6-9 miesięcy w zależności od stanu wyjściowego.

Polecany dla osób , które mają zbyt mało czasu na częstsze inne zabiegi odmładzające.

 

Czy zabieg powoduje skutki uboczne? 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

 Po zabiegu na skórze może wystąpić łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny – jest on minimalny.

Niektórzy pacjenci mogą mieć niewielki obrzęk, który może być widoczny maksymalnie dzień lub dwa. Obszar poddany zabiegowi może być delikatniejszy i wrażliwy na dotyk przez klika dni po zabiegu. 

 

Kto jest najlepszym kandydatem do zabiegu? 

Osoby o obniżonych brwiach, nadmiarze skóry górnej powieki, opadających powiekach, opadającej skórze policzków (spłaszczonych środkach policzków), głębokich fałdach nosowo-wargowych, opadającym zwiotczałym podbródku, zaniku linii żuchwy, opadającym kąciku ust.

Lużnej skórze na innych obszarach ciała.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniem do zabiegów Ulthera Hifu są otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy, zmiany trądzikowe, metalowe implanty skórne w miejscu zabiegu, bioabsorbowalne implanty mechaniczne, wszczepione urządzenia elektryczne, aktywne systemowo lub lokalnie choroby skóry. Przeciwwskazaniem jest także terapia przeciwzakrzepowa, aktywna choroba systemowa lub skórna, która może powstrzymywać regenerację, zaburzenia krwotoczne lub inne dysfunkcje hemostatyczne. 

 

Czym różni się zabieg Ulthera Hifu od innych zabiegów ujędrniających skórę?

Ulthera to jedyne urządzenie przeznaczone do liftingu skóry, którego efekty są porównywalne do liftingu chirurgicznego.

Urządzenie działa bezpośrednio w niższych warstwach skóry na poziomie powstawania problemów skórnych związanych z lużną i mało jędrną skórą.

Sekwencje ultradzwięków powodują mikrouszkodzenia tkanki wewnętrznej w celu odbudowy warstw podporowych skóry. Inne technologie, takie jak na przykład lasery frakcyjne, CO2 mogą uszkodzić tylko zewnętrzne warstwy skóry i wymagają rekonwalescencji pozabiegowej. Z kolei Thermage, czy inne technologie RF, służą ujędrnianiu skóry, czyli jej zagęszczaniu i nie potrafią zlikwidować dużych obwisłości dochodząc do różnie położonych warstw podporowych skóry.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu. 

Wprowadzenie urządzenia do użytku poprzedzono rozległymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w renomowanych ośrodkach: University of California w San Diego, Massachusetts Eye and Ear Infirmary, Harvard Medical School, Wellman Center for Photomedicine w Massachusetts General Hospital. Badaniu poddano ponad 1000 pacjentów na całym świecie. Wykazało ono znakomity profil bezpieczeństwa i znaczące, powtarzalne rezultaty. Badania kliniczne nie pokazały żadnych, odłożonych w czasie, problemów z nerwami lub naczyniami. 

Potwierdzeniem bezpieczeństwa i unikalności systemu Ulthera™ jest uzyskanie w 2009 roku certyfikatu FDA "de novo". Procedura "de novo" wskazuje, iż obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia. Ulthera™ otrzymała także European Certificate of Conformance (CE Mark) w 2008 oraz certyfikat Health Canada w 2009 roku

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Blizny i rozstępy to mankamenty na skórze które powstają z wielu różnych powodów. Wygląd ich i sposób leczenia u każdego jest inny. W zależności od stopnia ich intensywności wykorzystywane są różne techniki niwelowania.

Często należy też łączyć różne techniki aby osiągnąć właściwy efekt terapii. 
Dlatego zmiany te wymagają konsultacji aby dobrać indywidualny program terapeutyczny.


Technologie najczęściej stosowane w usuwaniu blizn i rozstępów:
- karboksyterapia – ostrzykiwanie zmian dwutlenkiem węgla
- kwas hialuronowy – wypełnianie kwasem hialuronowym blizn
- frakcjonowanie mikroigłowe –  mikro-nakłucia specjalistycznym urządzeniem
- stymulacja laserem E-light lub Smooth Yag
- głęboki peeling złuszczający
- mikrodermabrazja z kwasem glikolowym

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jest to zabieg służący do zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych  i usuwania zmian skórnych:
- włókniaków
- kurzajek
- prosaków
- kaszaków
- brodawek płaskich

Często się zdarza, że naszą estetykę wyglądu dyskwalifikują widoczne brodawki czy kurzajki. Istotnym jest także i to, że ich umiejscowienie może niejednokrotnie przeszkadzać w wykonywaniu prostych czynności w życiu codziennym, co niewątpliwie ma także wpływ na nasze samopoczucie. Zmiany pojawiają się też w miejscach gdzie ciągle dochodzi do ich drażnienia i skutkuje to roznoszeniem się niektórych ze zmian. 
Metoda elektrokoagulacji jest całkowicie bezpieczna i co jest bardzo istotne, pozwala pozbyć się widocznych kurzajek, brodawek czy włókniaków bez chirurgicznej ingerencji. 

Zabieg wykorzystuję prąd elektryczny, polega na  ścięciu białka w tkankach gdzie powstała zmiana.

W celu usunięcia zmiany skórnej zazwyczaj wystarczy wykonać jeden – dwa zabiegi, 
Po wygojeniu należy zmiany skontrolować i ewentualnie niektóre z nich powtórzyć.

Po zabiegu pojawiają się drobne strupki, które utrzymują się ok. tygodnia, może pojawić się też niewielki obrzęk i rumień oraz niewielkie pieczenie w obrębie zabiegowym-objawy te ustępują po 1 dniu.

ELEKTROKOAGULACJA W LECZENIU ZMIAN SKÓRNYCH 
• USUWANIE KURZAJEK 
Kurzajki pojawiają się na naszej skórze na skutek zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego. Możliwe jest to jedynie w kontakcie bezpośrednim z zakażonym lub używanymi przez niego przedmiotami. Usuwanie kurzajek wykonywane jest na wiele sposobów, ale elektrokoagulacja, czyli wypalanie kurzajek pod wpływem prądu elektrycznego należy do tych najskuteczniejszych. 
• USUWANIE WŁÓKNIAKÓW
Włókniaki to właściwie łagodny nowotwór pochodzenia łącznotkankowego. W przeciwieństwie do kurzajek mają miękką konsystencję. Jeśli włókniak pojawi się na skórze nie powinniśmy panikować. Zmiana nie jest groźna dla zdrowia. Może okazać się jednak, że włókniak przeszkadza nam w wykonywaniu rutynowych czynności lub szpeci widoczne części naszego ciała. W takiej sytuacji polecamy usuwanie włókniaków. 
• USUWANIE KASZAKÓW
Kaszaki to niewielkie torbiele z keratyną, która przyjmuje formę białej wydzieliny o nieprzyjemnym zapachu. Często tworzą się we na skutek uszkodzenia mieszków włosowych. Usuwanie kaszaków nie powinno być wykonywane samodzielnie. Należy się w tym celu udać do chirurga lub do salonu kosmetycznego na zabieg elektrokoagulacji. 
• USUWANIE PROSAKÓW 
Prosaki to niewielkie grudki tworzące się na skórze. Wyróżnia je charakterystyczne, żółte zabarwienie. Zwykle nie powodują fizycznego dyskomfortu, ale usuwanie prosaków polecane jest ze względów estetycznych.

ZALECENIA PO ZABIEGU:
- należy stosować puder Alantan
- do momentu całkowitego wygojenia się skóry-około tygodnia nie należy:
- opalać się
- korzystać z sauny, basenu
- wykonywać zabiegów złuszczających
- dbać aby skóra w miejscu zabiegu była ciągle sucha

PRZECIWWSKAZANIA:
- zaburzenia krążenia
- zaburzenia krzepliwości krwi 
- rozrusznik serca
- nowotwory
- chemioterapia
- ciąża, 
- epilepsja
- cukrzyca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Elektrokoagulacja to najstarsza, sprawdzona i skuteczna metoda do zamykania drobnych naczynek krwionośnych i krwinek.
Zabieg wykorzystuję prąd elektryczny, polega na  ścięciu białka w tkankach   gdzie powstała zmiana.

W celu usunięcia zmiany skórnej zazwyczaj wystarczy wykonać jeden zabieg, 
jednak z powodu pielęgnacji po zabiegowej należy zmiany po wygojeniu skontrolować i ewentualnie niektóre z nich powtórzyć.

Po zabiegu pojawiają się drobne strupki, które utrzymują się ok. tygodnia, może pojawić się też niewielki obrzęk i rumień oraz niewielkie pieczenie w obrębie zabiegowym-objawy te ustępują po 1 dniu.

ZALECENIA PO ZABIEGU:
- należy stosować puder Alantan
- do momentu całkowitego wygojenia się skóry-około tygodnia nie należy:
- opalać się
- korzystać z sauny, basenu
- wykonywać zabiegów złuszczających
- dbać aby skóra w miejscu zabiegu była ciągle sucha

PRZECIWWSKAZANIA:
- zaburzenia krążenia
- zaburzenia krzepliwości krwi 
- rozrusznik serca
- nowotwory
- chemioterapia
- ciąża, 
- epilepsja
- cukrzyca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zabieg ten pomaga pozbyć się niechcianych, ciężkich do pozbycia miejscowych otłuszczeń. 
Jest odpowiedni dla osób szczupłych jak i dla osób z nadwagą. Do zabiegu liolizy wykorzystuje się preparaty zawierające wyciąg z soi – fosfatydylocholinę oraz L- carnitynę. 
Substancja wstrzykiwana jest na głębokość tkanki tłuszczowej gdzie ją rozpuszcza. 
Ostrzyknięcie substancją daje uczucie pieczenia oraz swędzenia. Skóra robi się zaczerwieniona, powstaje niewielki obrzęk, mogą pojawić się zasinienia. 
Zabieg jest uzupełnieniem diety oraz ćwiczeń.

Efekty:
Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji.Redukcję tkanki tłuszczowej obserwuje się po około 3 tygodniach od zabiegu.  Efekty uzależnione są od miejsca poddanego lipolizie oraz grubości tkanki tłuszczowej.  Dla uzyskania optymalnych rezultatów najczęściej konieczne jest wykonanie  Zwykle zalecane jest wykonanie od 4 do 8 zabiegów w odstępach co 10-14 dni. 
2 dni po lipolizie iniekcyjnej należy wykonać drenaż limfatyczny. 

Seria ok. 3-12 zabiegów.

Partie ciała:
- podbródek
- ramiona
- brzuch góra/dół
- plecy
- uda
- bryczesy
- pośladki
- okolice kolan

Przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- nowotwory
- infekcje skóry
- patologiczna otyłość
- zaburzenia krzepliwości krwi
- ciężkie schorzenia wątroby i nerek
- alergia na preparat

Zalecenia:
- należy pić dużo wody (ok. 2 l dziennie)
- należy unikać gorących i ostrych potrwa
- unikać spożywania alkoholu
- w dniu zabiegu nie przemęczać się
- należy nie chodzić na solarium, saunę, basen-przez ok. 3dni
- 2 dni po zabiegu należy wykonać drenaż limfatyczny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zabieg polega na ostrzyknięciu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów.
Polecana jest osobom mającym problem z wypadaniem włosów i łysieniem. Może być stosowana również profilaktycznie.

Po zabiegu skóra głowy może być zaczerwieniona i obrzęknięta, odczucia bezpośrednio po zabiegu: pieczenie oraz swędzenie oraz może pojawić się zasinienie.

Zalecenia:
- nie myjemy skóry głowy przez 12 h
- nie spożywamy alkoholu
- nie korzystamy z solarium, sauny, basenu
- unikamy słońca

Przeciwwskazania:
- ciąża i karmienie piersią
- choroby nowotworowe
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- cukrzyca
- stany zapalne i infekcje skóry

Zabiegi należy wykonywać w serii 5 - 10 zabiegów w odstępach 2 - 4 tygodnie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mezoterapia polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem. Koktajle do mezoterapii zawierają składniki aktywne, które mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu małych dawek substancji na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Większość kosmetyków, kremów które używamy na co dzień jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są wstanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie końcowym działamy tylko na zewnętrzną warstwę naskórka, a w rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą jest mezoterapia igłowa dająca szybkie a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze zawarte w wykorzystywanych do mezoterapii koktajlach, czyli specjalnych ampułkach, których zawartość aplikowana jest pod skórę idealnie poradzą sobie z różnymi problemami.

Zalecana liczba zabiegów to: 3-6
Odstępy między zabiegami to: 21-30 dni

Wskazania do zastosowania mezoterapii igłowej.

 • Zmarszczki i linie mimiczne
 • Zagęszczenie skóry
 • Utrata jędrności skóry
 • Zanik owalu twarzy
 • Rozjaśnienie skóry oraz przebarwień
 • Worki, sińce pod oczami
 • Wiotkie dłonie
 • Wypadanie włosów
 • Trądzik
 • Przebarwienia
 • Cellulit

Efekt:
 - przywrócenie właściwego nawilżenia i odżywienia skóry
- likwidacja płytkich zmarszczek
- spłycenie zmarszczek głębokich
- spowolnienie procesu spłycania się skóry (skóra cienka, bibułowata)
- przywracanie skórze naturalnego, zdrowego kolorytu
- likwidacja "podków" pod oczami
- likwidacja worków pod oczami
- likwidacja zwiotczałej skóry brzucha
- wzmocnienie słabych i delikatnych włosów
- ograniczenie łysienia plackowatego

Przeciwwskazania :
- choroby autoimmunologiczne
- ciąża, karmienie piersią
- egzema, łuszczyca
- aktywna opryszczka w obszarach poddawanych zabiegowi
- niestabilna cukrzyca
- zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe

Przed zabiegiem:
Specjalne przygotowania nie są potrzebne. Na tydzień przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K.

Postępowanie po zabiegu:
Unikamy opalania i nie wystawiamy skóry na silne zmiany termiczne przed pierwsze dwa dni po zabiegu.

Koktajle do mezoterapii igłowej stosowane w naszej klinice French Laboratoire to czyste esencje wysoce aktywnych składników niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry, których nie otrzymuje ona w odpowiedniej ilości. Gwarantują one uzyskanie  długotrwałych rezultatów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu ok. co 1cm. W zależności od rodzaju użytego preparatu i miejsca podania można uzyskać różne efekty. Dzięki temu zabiegowi możemy poprawić jędrność skóry i jej nawilżenie. 
Zabieg można wykonywać miejscowo np. tylko okolice oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję dekolt lub dłonie.


Po zabiegu skóra jest delikatnie obrzęknięta i mogą pojawić się drobne wybroczyny. Bezpośrednio po zabiegu są widoczne drobne grudki przypominające kropelki wody pod skórą, mogą utrzymywać się do 3 dni po zabiegu. 

Mezoterapia daje najlepsze efekty  jeśli wykona się serię kilku zabiegów (3-5) w odstępach 3-4tyg.

W naszej klinice stosujemy sprawdzone i efektywne preparaty Firmy IBSA - Viscoderm
Medical device Class III INIEKCYJNY WYRÓB MEDYCZNY W POSTACI GOTOWYCH ZASTRZYKÓW
SPECJALISTYCZNY KWAS HIALURONOWY DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ


VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz. 
Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy ,szyi ,dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. 
Linia Produktów VISCODERM to Kwas hialuronowy naturalny, wytwarzany w procesie biotechnologicznym , nie sieciowany . Viscoderm to kwas hialuronowy nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych i infekcji skóry , typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego  odzwierzęcego . Kwas hialuronowy VISCODERM jest wytwarzany bez GMO . Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.
Produkowany w najwyższych standardach jakościowymch GMP ( Good Manufacturing  Practice )

Wskazania: 
Osoby z pierwszymi oznakami starzenia się skóry oraz u osób gdzie proces ten jest już bardziej zaawansowany.
 
Efekty:
- poprawa jędrności skóry
- nawilżenia skóry
- redukcja zmarszczek

Zalecenie przed zabiegiem:
- zażycie heviranu w przypadku skłonności do opryszczki

Przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- aktywna opryszczka
- choroby autoimmunologiczne
- cukrzyca 
- terapia nowotworowa
- ropne stany zapalne skóry
- przerwanie ciągłości naskórka
- wirusowe zapalenie wątroby
- choroby krwi

Zalecenia:
- należy pić dużą ilość wody (ok. 2 l dziennie)
- należy unikać słońca, solarium
- należy pielęgnować twarz kremem z filtrem
- należy unikać spożywania alkoholu
- należy unikać bardzo ostrych potraw

Aktualności

30 maj 2017
29 maj 2017
29 maj 2017
11 kwiecień 2018
21 kwiecień 2017
22 wrzesień 2017
23 kwiecień 2017
21 kwiecień 2017
06 marzec 2018
30 maj 2017
30 listopad -0001
30 maj 2017
21 kwiecień 2017

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje