DEPILACJA WOSKIEM

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką.

Efekt depilacji – gładka, miła w dotyku skóra utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni od woskowania. Po dłuższym czasie systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się dużo słabsze i mniej widoczne. Wosk do depilacji może być zastosowany praktycznie w każdej części ciała i daje znakomite efekty, włączając w to brwi, twarz, bikini, pachy, ręce, nogi, kark, szyję i pośladki. Zaletą depilacji woskiem jest niewątpliwie długotrwały efekt.

Efekty zabiegu:

  • idealnie gładka, miła w dotyku skóra
  • efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni (w zależności od predyspozycji danej osoby)
  • po każdym zabiegu włosy odrastają delikatniejsze i rzadsze
  • możliwość wyrwania wszystkich włosów, dzięki czemu odrastają równomiernie
  • zabieg jest prosty i szybki

 

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Włosy, które chcemy usunąć muszą osiągnąć odpowiedni wzrost. Długość włosów nie może być zbyt krótka ani zbyt długa – najlepsza to ok. 1,5 – 2cm. W dniu zabiegu nie zaleca się stosowania preparatów natłuszczających, gdyż zmniejszają one przyczepność wosku.

 

Zalecenia po zabiegu:

– nie należy kąpać się tego samego dnia w ciepłej lub gorącej wodzie (skóra musi się uspokoić, a cebulki pozamykać, w innym przypadku w okolicy usuniętych włosów mogą pozostać czerwone kropeczki)
– wskazane jest również wykonywanie częstego peelingu aby przebijające się odrastające włoski miały łagodniejsze przejście przez skórę, ochronić to tez może przed wrastaniem włosów w skórę
– bezpośrednio po depilacji nie należy się opalać (mogą wystąpić przebarwienia)

Date

23 styczeń 2015

Tags

depilacja, wosk

Cookies

Informujemy, iż strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologiI. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Możesz w każdej chwili wyłączyć akceptowanie ciastek w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem

Szukaj na stronie

Artykuły - Nowości

11 kwiecień 2018
06 marzec 2018
06 marzec 2018

Klinika Urody & SPA Team Beauty

00-580 Warszawa
Al. Szucha 3 lok.1
tel. (22) 623-81-11
tel. (+48) 503-185-546

Biuro handlowe:
ul. Powstania styczniowego 9B
05-074 Długa Kościelna
tel: (+48) 512-805-829
NIP: 525 203 81 63
nr. rachunku bankowego:
13 1090 1753 0000 0001 1722 3001
biuro@teambeauty.pl

Klinika Urody & SPA Team Beauty Warszawa zabiegi kosmetyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi odmładzające, zabiegi kolagenowe, zabiegi złuszczające, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, kosmetyka estetyczna, odmładzanie dłoni, ramion, biustu, mezoterapia, spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuaży i przebarwień, masaże, depilacja, manicure i padologia, rytuały decleor, nanolaboratory nantes, szkolenia kosmetyczne, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, cennik usług kosmetycznych

Szukaj

aktualne promocje